Aşık Olma Belirtileri

09:13 by
Dünyadan ayağının kesildiğini hissettiğin zaman bil ki aşk kapılarını ardına kadar açmış sana.. Yüreğinin sıkıştığını hissediyorsan, bu dünyaya değil de başka bir diyara ait olduğunu düşünüyorsan sen aşıksın arkadaş :) Bir de genelde sevdiğiniz kişinin sizin hakkınızda neler düşündüğünü çok merak edersiniz. Hatta önünüze sihirli değnekli bir peri kızı çıksa ilk olarak sevdiğiniz kişinin hakkınızda ne düşündüğünü öğrenmek istersiniz ondan. Aşk böyledir, her şeyden geçersiniz. Başkalarının hakkınızda ne dedikodular yapacağını dahi düşünmezsiniz.  

Platonik aşkın hissettirdikleri çok derinseldir. Dolayısıyla platonik aşık olduğunuz birisinin sizi sevip sevmediğini anlayabilmeniz için size belli tüyolar vereceğiz. İnsan davranışları aslında her şeye açıklık getiriyor. Beyler ve bayanlar aşık oldukları zaman nasıl bir mizaca bürünüyormuş buyurun hep birlikte bir göz atalım..

Erkekler Aşık Olduklarında Nasıl Davranırlar?


1-)

Bir erkek aşık olduğunda eğer hoşlandığı kişiyle aynı ortamda bulunuyorsa aralıklı olsa da sık sık bayanla göz teması kurmaya çalışır. Bu durum erkeklerin aşık olduğunun en belirgin özelliğidir.

2-)

Hoşlandığı bayana sürekli dokunmak ister. Şakalaşıyormuş gibi yaparak temasa geçer.

3-)

Sevdiği bayanın yanında sürekli kasım kasım kasılır. “ Benim kim olduğumu tam bilmiyorsunuz” dercesine ortalıkta dolanır.

4-)

Hoşlandığı bayanla muhabbet ederken gözlerini kısarak diyalog kurar.

5-)

Kadifemsi bir ses tonuyla konuşurlar. Çocukları daha çok severler. Benden ideal baba olur, mesajını vermeye çalışırlar. Yaşlılarla daha çok muhabbet eder ve size “ tam aranan eş adayı benim “ demeye çalışırlar.

6-)

Enteresan bir cesaretliye dönüşür. Beklenmedik anlarda yüksek sesle şarkı söyler.

7-)

Sevdiği kızın etrafında dolanan erkekleri analiz eder ve hoşlandığı kız o beylere masum bir “ günaydın “ bile dese sebebini direkt araştırmaya koyulur.

8-)

Başından geçen her olayı hoşlandığı kıza dünyanın en önemli olayıymış gibi anlatır.  Sevdiği bayanla saatlerce konuşmak ister ve muhabbeti uzatabilmek için elinden gelen tüm çabayı gösterir.

9-)

Erkekler aşık olduğu zaman dillerine yansır. Hoşlandıkları bayana kendilerini sevdirmek için atmadıkları takla kalmaz.

10-)

Elinden kağıt kalem eksik olmaz aşık adamın.. Şiir kabiliyetinin olması gerekmez illâ. Sevdiği kadının ismini kağıda karalar. Melankoliğe bağlar bazen aşık adam..

Bayanlar Aşık Olduklarında Nasıl Davranırlar?1-)

Aşık olan bayanlar uzaklara dalıp giderler.. Arkadaş ortamında muhabbetten bağımsız takılırlar. Kısacası ben aşığım diye bağırırlar.

2-)

Muhabbet ortamında söylenenlere kulak asmazlar. Kendileriyle ilgili bir şey söyleniyor olsa bile farkında olmazlar. Birilerinin bu şaşkın aşığı dürtmesi gerekebilir J

3-)

Kendilerine müzik dinlemek için ortam yaratmaya çalışırlar. Genellikle slov müzik dinlemeyi tercih ederler. Aşık bayanlar müzik dinlerken derin hayallere dalar ve gözleri dolar..

4-)

Aşk başa düşünce bayanlarda güzellik es geçilemez konulardan biri olur. Her zamankinden daha bakımlı ve ayna karşısında daha fazla zaman geçiren bir bayan oluverirler.

5-)


Müzik zevkleri değişebilir. Hoşlandığı kişinin sevdiği tarzdaki müziklere yönelim görülür.

6-)

Aşık oldukları erkeği gördüklerinde bayanların eli ayağına karışır ve genelde susarlar.

7-)

Bayanlar hoşlandığı erkekle konuşurken gözlerinin içine bakar. Bu bakış sıradan bir bakış değildir. İlgiyle ve şefkatle bakarlar.

8-)

Sevdiği erkeğin anlamsız esprilerine bile güler..

9-)

Aşık olan bayanlar sevdiği erkekten başka kimseye gözünü kaydırmaz. Çünkü düşünmekten fırsat bile bulamaz.

10-)

Yanınızdan geçerken tebessüm ederler fakat yüzünüze bak-a-mazlar.