Hasta Olan Sevgiliye Alınabilecek Hediyeler

09:41 by
“x kişisini hastalıkta, sağlıkta, iyi günde, kötü günde eşin olarak kabul ediyor musun?”. Bu soruyu hepimiz biliriz. Her nikah ve düğünde şahit olduğumuz, hayatlarını birleştiren iki aşık insan için nikah memurunda duyarız. Evlenirken bu şartları kabul edip sevdiğinizi eş olarak kabul edersiniz.

Bu durum yalnızca evlenirken mi geçerli sizce? Ne yani, sevgilinizin hastalıkta, sağlıkta, iyi günde, kötü günde yanında olmayacak mısınız? Tabi ki olacaksınız. Yani en azından olmanız gerekiyor. Olmalısınız. Sevgilinizin iyi günlerden çok kötü günlerde ihtiyacı vardır size. Hastalıkta bu kötü günlerin içine dahil olabilir. Sonuçta hasta olan bir insan için o günler kötüdür. Hele ki bu mevsimde hasta olmuşsa daha da kötüdür.

Her şeyden çok değer verdiğiniz biricik sevgiliniz hastalandığında ona çok iyi bakmanız ve şımartmanız gerekir. Belki evine gidemezsiniz, belki gitseniz bile çok uzun kalamazsınız ama yine de her türlü ona yanında olduğunuzu göstermeniz gerekecek. Hasta insanların moralleri sevdikleri yanında olduğu zaman yerine gelir. Siz hem sevgilinizin yanında olun hem de ona bir hasta hediyesi alın J Sevgiliye hediye olarak vereceğiniz bu hediyeler, sevgilinizin moral olarak tavan yapmasını sağlayacak. Moral olarak tavan yapması sizin için ne ifade ediyor? Tabi ki daha kısa bir sürede iyileşmesi ve yeniden el ele sahil kenarlarında gezmeyi.. Sadece sevgiliniz için değil, ilişkiniz için de bu son derece önemli. Ona hastalığına uygun tarzda hediyeler seçerek fiziksel olarak da iyileşmesine yardımcı olabilirsiniz. Nasıl mı? Cevabını aşağıdaki hediye seçeneklerimizden bulabilirsiniz. Şimdiden büyük geçmiş olsun J

Bu Hediyeler İyileştirir :)

Annelerimizden duyduğumuz bir söz vardır her zaman, “Yalın ayak yere basma yavrum, hasta olursun” diye. İşte o söz aynen doğrudur. Hastalıkların çoğu, söz dinlemeyen bizim yüzümüzden, yere yalın ayak bastığımız için oluyor. Şimdi gel de annelere hak verme! Sen annenin sözünü dinlemezsen hasta da olursun, yataktan da kalkamazsın. Sevgiliniz de annesinin sözünden çıkmış olabilir. E onu kaderiyle baş başa mı bırakacaksınız? Tabi ki bırakmayacaksınız! Bu olayın bir daha tekrarlanmaması için sevgilinize romantik ve tatlı bir pofuduk terlik hediye etmek ikiniz için de hoş bir durum olacaktır. Gelin-damat pofuduk terliğiyle sevgilinize hasta yatağında sürpriz yapın.

Sevgiliniz hasta yatağında yatıyor ama hiç düşündünüz mü bu kız başını nerelere koyuyor, acaba rahat mı diye? Düşünmediniz değil mi? Şimdi bir hatırlama oldu ama kabul edin. Kafanıza dank etti. Aklınıza da yeni bir hediye fikri geldi. Evet, doğru tahmin ettiğiniz; sevgili yastığı! Kalp şeklindeki romantik bir yastıkla sevgilinizin her zaman yanında olduğunu belirtin. Hasta yatağında da aşkınızı hissetsin. Dikkat edin, babası evdeyken hediyeyi vermeye kalkmayın :)

Geçmişimizden beri yazılı olmayan bir kural vardır bizim geleneklerimizde; hasta insan çorba içer! Çorba nasıl bir nimetse her hastalığı iyileştirdiğine inanılır. Grip misin, iç tarhanayı! Boğazın mı şiş, iç tarhanayı! Ayağın mı kırıldı, iç tarhanayı! Özellikle tarhana çorbalar arasında kral ilan edilir. Çorbaların çorbası tarhanadır. Tarhana, en etkili iyileştirme ilaçlarından biridir. Bunu bile bile sevgilinize hala tarhana çorbası hediye etmiyorsanız o sizin ayıbınız! Hasta sevgiliye çorba hediye edilir! Hem de tarhana çorbası!

Sevgiliniz hasta yatağında sıcak bir şeyler içmekte zorlanıyor olabilir. Çayı, kahvesi, çorbası en başta olanlar. Her an bir üstüme dökeceğim korkusu, bekletsem soğuyacak korkusu. Böyle hastalık mı olurmuş? Hasta insana daha da işkence! Sevgilinizi bu dertten de siz kurtaracaksınız! Nasıl mı? Bu termos bardaklar tam size göre. İstanbul’un büyüleyici güzelliğini de termos bardağa yansıtın.

Pofuduk terlik kadar şirin olmasa da ondan daha fazla işe yarayacak bir hediye; sıcak çoraplar. Sıcak çoraplarla sevgilinizin ayakları hep sıcacık olacak ve bir daha hasta olma riski en aza inecek. Sıcak çoraplar, mikrodalga fırında ısıtılıyor ve ayaklara sıcacık giyiliyor!