Kızların Hayalindeki Düğün

09:39 by
Düğün! Bütün genç kızların hayallerini süsleyen en önemli şey. Bir genç kız için hayat memat meselesi. Hatta kızlar, sırf düğün hayaliyle bir an önce büyüyüp evlenmek isterler. :) Bayanlar için ne kadar önemli bir şey olduğunu anlamışsınızdır herhalde, sayın erkekler! Bayanlar için bu kadar önemli olan bir günün kötü geçmesini istemezsiniz herhalde. Sevgilinizin mutsuz olmasını istemeyeceğinizi düşündüğümüzden onun için en güzel düğün alternatifini seçeceğinizden eminiz. Düğün öncesi aşkınıza yakışır şık bir sevgiliye hediye almayı da unutmayın. Bizden söylemesi. :)

Bir Genç Kız Klasiği = Düğün!

Her kız aynı tarz düğünden hoşlanmaz. Bazısı şıkır şıkır, şatafatlı düğünden yanadır, bazısı sade ve olabildiğince az kişiden oluşan bir düğün tercih eder, kimisi kır düğünü ister, kimisi yatta veya deniz kenarında bir düğün ister, kimisi düğün salonuyla da yetinebilir. Kişiden kişiye değişebilecek bir durum. Burada sizin düşünmeniz gereken, kız arkadaşınızın ne tarz bir düğünden hoşlanabileceği. Sevgilinizi çok iyi tanıdığınıza inanıyorsanız ve onunla sürekli görüştüğünüz için az çok nelerden hoşlanacağını tahmin edebiliyorsanız ne mutlu size. 

Aslında kızların hayalindeki düğün; sevdiği adamın yanında olmak, onunla herkesin önünde dans edebilmek, onunla gülüp eğlenebilmek, onunla beraber bir ömür boyu mutluluğa imza atabilmek. Yani kısaca, kızların tek derdi sevdiği adamın yanında olabilmek. Rahatlıkla ona dokunabilmek, onu sevebilmek, kimseye hesap vermeden onunla görüşebilmek, sorgusuz sualsiz onunla her yere gidebilmek. Kızlar için düğünün en güzel yanı bunlardır. Tabi genelleme yapmak yanlış olur ama çoğu kız düğünün güzel oluşundan ziyade, yanındaki adamın artık onun olmasıyla ilgilenir :)

Erkeklere de Büyük Görev Düşüyor

Kız arkadaşınızla evlilik yolunda ciddi bir adım attınız ve düğün hazırlıkları başladı. Artık sevgilinizin fikirlerini ön plana çıkarmanın vakti de gelmedi mi sizce? İlk olarak ne tarz bir düğün yapılacağına kendi başınıza karar vermemenizi tavsiye ederiz. Hatta kararı bırakın o versin. Siz de onun kararı üzerine tartışıp kesin bir karara varabilirsiniz. Düğünün nasıl olacağı belli oldu mu? İş daha bitmedi, yeni başlıyor! Şimdi sırada düğün davetiyeleri var. Kızlar, düğün kadar davetiyelere de çok önem verir. Erkek arkadaşlarıyla birlikte seçmeyi çok isterler. Ancak erkekler bu konularla pek ilgilenmediği içinde her zaman sorun çıkar. O halde ne yapmanız gerekiyor? Tabi ki ilgilenmeniz! Düğün öncesinde kız tarafından herhangi bir sorun çıkmasını istemezsiniz değil mi? O halde sabrınızı zorlayacak, kulağınızı iyice açacak ve müstakbel karınızla ilgileneceksiniz. Evlilik, onun küçüklükten beri en büyük hayali çünkü. Bu hayalini de sizle gerçekleştirdiğinden dolayı kıymet bilmeniz gerekiyor.

Bu süre zarfında kadınların minimum düzeyde stres çekmesi lazım. Zaten stres yapmaya baya bir müsait oldukları için hele ki bu dönemde daha çok yanlarında olmak gerek. Daha bunun gelinlik provası var mesela. Bir kadın, gelinlik beğenmeden önce en az 79 tane gelinlik denemesi yapar. Bu sürede de oldukça sabırlı olmanız gerekiyor. Düğün gününe kadar her şey ama her şey mükemmel olmalı! Mükemmel olmasa bile mükemmel olması için uğraşmak gerekir J