En İyi Vine Videoları

11:38 by
Nefes aldığımız her anda, yürüdüğümüz her adımda, geçen her bir saniyede teknoloji büyümeye devam ediyor. Teknoloji ilerledikçe de tüm insanlığın işlerini kolaylaştıran ürün ya da icatlarla karşılaşmak mümkün oluyor. Teknolojinin bu denli ileride olması hem sosyal hayatımızda hem de ekonomik hayatımızda fazlasıyla işimize geliyor. En basitinden arabada bilmediğiniz bir yere gidecekseniz navigasyon sayesinde kolaylıkla yolu bulabiliyorsunuz. Teknolojinin gözünü seveyim gözünü :)

Teknoloji artık her tarafımızı sarmış durumda. İnkar etmemek gerekiyor ki en fazla sosyal hayatımızda kullanıyoruz. İnternet ortamında sosyal ağlarda çok fazla zaman geçiriyoruz ve teknolojinin nimetlerinden de en çok burada faydalanıyoruz. Bilgisayarlar, tabletler, telefonlar derken tam bir teknoloji kurdu olduk çıktık. Bunları da kuru kuruya kullanmıyoruz tabi ki. Üye olduğumuz birçok sosyal ağlar var. Hatırlayın nerelerden geldiğimizi. MSN vardı önceleri. Oralarda konuşurduk arkadaşlarımızla. Birbirimize titreşim yollar dururduk. Çoğumuz sevgilimizden ilk tripleri burada yerdik. Sessiz harfleri çıkartarak mesajlaşmaları hep MSN sayesinde öğrendik. Aynı şekilde smile gülüşleri de burada tanıdık. Çok güzel günlerdi çok. Saftık, mutluyduk. Birisine kızınca engellerdik. Sonra neden engelledin diye tartışıp dururduk.

Ne Günlerden Geçtik Be
Youtube’dan videolar izledik, şarkılar dinlerdik. Kotalı internet kullandığımız zamanlar çok fazla takılamazdık ama sonradan keşfettik. Çok da güzel keşfettik.


Sonra Facebook geldi hayatımıza. Fotoğraflar, durumlar, videolar derken patladı gitti. Herkes birbirinin durumlarını ve fotoğraflarını beğenir oldu. Kızlara yavşamaya çalışan erkeklerin en büyük kaynağıdır Facebook. Arkadaş olarak ekledik arkadaşlarımızı, akrabalarımızı, anamızı, babamızı. Bir anda dünyanın en çok kullanılan arkadaşlık sitesi oluverdi. 
Twitter, Skype, WhatsApp, Tumblr, Pinterest, Instagram, Foursquare derken milyarlarca kitleye ulaştı artık teknoloji. Herkes bilgisayarlarında ve telefonlarında sıklıkla kullanmaya başladı. Ve artık şimdi son gizde Vine. 6 saniyelik video sitesi olan Vine, son zamanlarda epey bir popüler durumda. Özellikle Türkiye’de çekilmiş komik Vine videolarına çok güldüğünüzü biliyoruz. Facebook ve Twitter’da hesaplar bile açılmış durumda. Görünen o ki kısa sürede daha fazla yayılacak ve bizler de daha iyi vine videoları izlemiş olacağız.

Bu zamana kadarki, daha iyisi çekilene kadar ki Vine videolarını izlemek istemez misiniz peki? İstersiniz istersiniz. Bu Vine videoları, bu zamana kadarki izlediğiniz en iyi videolar olacak. İzlediklerinizi unutun ve şimdi izleyeceğiniz Vine videolarının keyfine bakmaya başlayın. Hadi, yaslanın arkanıza ve biraz rahatlamayın.