Sevgiliye En Güzel Hediye: Ayna!

13:16 by
Yazımıza güzel bir sözle başlamak istiyoruz. "Bilemezsin, sana verecek bir armağanı ne çok aradığımı, hiçbir şey içime sinmesi. Altın madenine altın sunmanın ne anlamı var, ya da okyanusa su... Düşündüğüm her şey Doğu'ya baharat götürmek gibiydi... Kalbimi ve ruhumu vermemin bir yararı yok, çünkü sen zaten bunlara sahipsin... O yüzden sana bir ayna getirdim; kendine bak ve beni hatırla..."

Her şeyden çok sevdiğiniz bir insana ne alırsanız alın bir şeyler eksik kalacak. İçinize sinen bir hediye olmadığını düşüneceksiniz. Dünyaları ayakları altına sermek isterken alacağınız hangi hediye sizi memnun edebilir ki zaten. Bu nedenle sizin için naçizane bir fikrimiz var. Sevgilinize onun kadar güzel bir hediye bulamadığınızı anlatmanızı sağlayacak hediye: Ayna. 

Tabi anlamı kadar görünüşünün de güzel olması gereken hediyemiz için size bir çok seçenek sunuyoruz. Bu seçeneklerden hangisi sevgilinize daha çok uyuyor bunun kararını vermeye hazır olun! Sevgiliye hediye arayışlarınızın son bulmasına da. :)

Sevgiliye Ayna Hediye Etmek

1-) Kişiye Özel El Aynası

Sevgilinize alacağınız hediyenin ayna olmasına karar verdiniz ancak nasıl bir ayna olması konusunda kararsız kaldınız. Bizden size tavsiye alacağınız hediyenin kişiye özel olması. Üzerinde sevgilinizin isminin yazdığı bir saat sevgilinizi gerçekten çok mutlu edecek. 

Ürün detayları için tıklayınız. 

2-) Kişiye Özel Fotoğraflı El Aynası 
Sevgilinize olan aşkınızı ona alacağınız kalp şeklindeki el aynası ile ifade edin. Bununla da kalmayın bu çok şık el aynası üzerine onun fotoğrafını bastırın.  Sevgiliniz hediyenizi gördüğünde mutluluktan havalara uçacak. 

Ürün detayları için tıklayınız. 

3-) İsim Yazılı El Aynası
Metal bir el aynası düşünün! Çok şık ve kaliteli. Bu metal aynanın üzerinde de dünyadaki en çok sevdiğiniz insanın ismi. İşte inanılmaz anlamlı ve güzel bir sevgili hediyesi. :) Sevgiliniz hediyesini biran olsun yanından ayırmayacak. 

Ürün detayları için tıklayınız. 

4-) İsme Özel Ayna

Sevgilinizin ismini kalp şeklindeki aynaya yazdırmaya ne dersiniz? Hem de bu ayna metal ve gerçekten çok dikkat çekici. Sevgiliniz bu hediye seçeneğini çok sevecek bizden söylemesi. :)

Ürün detayları için tıklayınız. 

5-) Ayna Tarak Seti


Güzeller güzeli sevgilinizin güzeller güzeli saçları mı var. Ona aşık olma nedenlerinden biri o güzelim saçları mı? O zaman sizin için çok özel bir hediye var elimizde. Sevgilinizi gerçekten mutlu edecek olan bu seti görenler kıskanacak, sevgiliniz mutlu olacak, sizde onun mutlu olmasıyla çok mutlu olacaksınız. Böylesine güzel bir kısır döngü içine girmeye ne dersiniz?

Ürün detayları için tıklayınız. 

6-) Kişiye Özel Fotoğraflı Oval El Aynası


Sevgilinizin en güzel fotoğrafını seçmeye hazır olun! Bu fotoğraf sevgilinizi en çok mutlu edecek hediyenin üzerinde mükemmel bir duruş sergilemek için lazım olacak. Sevgilinizin en güzel fotoğrafını, metal ve çok şık bir ayna üzerine yerleştirerek ona özel bir hediye hazırlıyoruz. Sizce de çok güzel değil mi? 

Ürün detayları için tıklayınız. 

7-) Kişiye Özel Fotoğraflı Kare El Aynası 


Sevgilinize özel kare fotoğraflı el aynası. Şuan ki görünüşü bile sizi heyecanlandırmaya yetti öyle değil mi? Bir de sevgilinizi düşünün. Çok mutlu olacağına adımız kadar eminiz. :)

Ürün detayları için tıklayınız.

8-) Duvar Aynası 


Sevgiliniz için el aynası yerine evine güzel bir ayna almak istiyorsanız eğer sizin için çok özel bir seçimimiz var. Bu hediye seçeneği ile sevgilinizi mutlu edeceğinizden emin olabilirsiniz. 

Ürün detayları için tıklayınız.

9-) Duvar Aynası


Sevgilinizin evine yakışacak güzellikte bir ayna almaya ne dersiniz? Her gün ne kadar güzel olduğunu sizin söylemenizin yanında kendi de buna şahit olsun! Sevgilinize alacağınız en özel hediyelerden biri bu olsa gerek. 

Ürün detayları için tıklayınız. 

Daha farklı hediye seçenekleri de görmek istiyorsanız eğer; sevgiliyi şımartacak hediyeler başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.